Penkiakovininkė Gintarė Venčkauskaitė iškovojo bronzą

Iš viso G. Venčkauskaitė varžybose surinko 1305 taškus.

Iš viso G. Venčkauskaitė varžybose surinko 1305 taškus.<br>A.Pliadžio nuotr.

Nov 27, 2015, 7:49 PM, atnaujinta Oct 2, 2017, 11:25 AM

Sėkmingai moterų turnyre startavusi vienintelė Lietuvos atstovė Gintarė Venčkauskaitė užėmė trečiąją vietą.

Lietuvos sportininkė buvo 10-a plaukimo rungtyje (2:21,49; 276 taškai), 9-a -fechtavimosi (15 laimėtų dvikovų ir 15 pralaimėtų; 208 tšk.), tik 12-a – jojimo (272 taškai), todėl prieš kombinuotąją bėgimo ir šaudymo rungtį buvo 11-ta.

Tačiau savo stipriojoje rungtyje kaunietė buvo antra (12:31,71; 549 tšk.) ir bendrojoje įskaitoje pakilo į trečiąją vietą.

Čempione tapo dar neseniai atvirajame Lietuvos čempionate dalyvavusi ir 4-ąją vietą užėmusi vokietė Annika Schleu (1327 tšk.), o antra liko Australijos atstovė Chloe Esposito (1321 taškas).