Natalija Kočergina IBU taurės etape užėmė 11-ąją vietą

1. Bente Landheim (Norvegija) 23 min. 14,4 sek. (2 baudos ratai)

Lietuvos biatlono rinktinė.<br>LBF nuotr.

2015-11-29 19:48, atnaujinta 2017-10-02 05:20

Lietuvos biatlonininkė suko tris baudos ratus ir 7,5 nuotolį įveikusi per 24 minutes 37,9 sekundės finiše 1 minutę 23,5 sekundės pralaimėjo pirmą pergalę sezone iškovojusiai norvegei Bentei Landheim, kuri šaudykloje suklydo du kartus.

Vos 4,8 sekundės nuo nugalėtojos atsiliko antrą vietą užėmusi ir lydere bendroje IBU taurės varžybų įskaitoje tapusi rusė Uljana Kaiševa, o trečia sekmadienį liko kita norvegė Hilde Fenne, tėvynainei pralaimėjusi 25,1 sekundės.

Kitos Lietuvos sportininkės sekmadienį tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis – Gabrielė Leščinskaitė užėmė 70-tą vietą, Natalija Paulauskaitė – 72-ą, o Kortyna Vitkūnaitė liko 81-ma tarp 88-ių finišavusiųjų (startavo 90):

2. Uljana Kaiševa (Rusija) atsiliko 4,8 sek. (3)

3. Hilde Fenne (Norvegija) 25,1 (3)

4. Galina Nečkasova (Rusija) 40,2 (2)

5. Viktorija Slovko (Rusija) 46,6 (3) ... 11.Natalija Kočergina 1:23,5 (3) ... 70.Gabrielė Leščinskaitė 4:44,4 (4) ... 72.Natalija Paulauskaitė 4:54,9 (5) ... 81.Kotryna Vitkūnaitė 6:12,6 (5) ... 88.Gabriela Almeida Neres (Brazilija) 9:41,5 (4)

IBU taurės lyderių rikiuotė (po 2 lenktynių): 1. Uljana Kaiševa (Rusija) 108 tšk. 2. Hilde Fenne (Norvegija) 80 3. Jana Bondar (Ukraina) 74 4. Celia Aymonier (Prancūzija) 73 5. Anastasija Merkušina (Ukraina) 69 ... 27.Natalija Kočergina 30 ... 56.Grete Gaim (Estija) 1

Vyrų varžybose vienintelis iš lietuvių startavęs Rokas Suslavičius liko tarp autsaiderių.

Net šešis baudos ratus sukęs lietuvis 10 km įveikė per 33 minutes 23,5 sekundės ir pergalę sekmadienį iškovojusiam rusui Matvejui Jelisejevui pralaimėjo 6 minutes 12,4 sekundės.

Po šios pergalės M.Jelisejevas, kartu su penktą vietą sekmadienį užėmusiu tėvynainiu Piotru Paščenka pirmauja bendroje IBU taurės varžybų įskaitoje.

35,3 sekundės rusui sekmadienį pralaimėjo ir antrą vietą užėmė ukrainietis Oleksandras Žirnyjus, o trečia pozicija tenkinosi norvegas Erlingas Aalvikas, kuris nuo nugalėtojo atsiliko 38,6 sekundės:

1. Matvejus Jelisejevas (Rusija) 27 min. 06,6 sek. (2 baudos ratai)

2. Oleksandras Žirnyjus (Ukraina) atsiliko 35,3 sek. (1)