Ant ledo – karštos ritulininkų dvikovos

„Hockey Punks“ 7:6 palaužė „Rokiškį“

hockey.lt inf.

Mar 18, 2016, 11:24 AM, atnaujinta Jun 1, 2017, 9:16 AM

Dar vienos itin atkaklios rungtynės Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos Vilniuje, kur vietos „Hockey Punks“ 7:6 (1:2, 2:2, 4:2) palaužė „Rokiškį“ ir užsitikrino antrąją vietą reguliariajame sezone. Vilniečiai pramiegojo rungtynių pradžią ir „Rokiškis“ sėkmingai yrėsi pergalės link, pirmojo kėlinio viduryje pirmaudamas 2:0. „Hockey Punks“ atsakė Šarūno Suchomlino tolimu smūgiu (17:46), tačiau „Rokiškis“ antrajame kėlinyje įjungė antrą pavarą ir pabėgo 4:1. „Hockey Punks“ ėmėsi priemonių ir po didžiulių pastangų į antrąją pertrauką pavyko išeiti atsiliekant įvarčiu 3:4. Trečiajame kėlinyje jau vilniečiai diktavo sąlygas ir surengė spurtą 4:0. Šarūnas Kuliešius (41:57) išlygino rezultatą, Karolis Šlikas (46:13, dauguma) jį persvėrė, o po Algimanto Visocko (49:12) ir Martyno Šliko (55:45) įvarčių „Hockey Punks“ atitrūko 7:4. Dabar jau vilniečiai pasijuto padėties šeimininkais ir rokiškėnas Saulius Limontas (56:09, 57:27, dauguma) du kartus baudė varžovus.

Rungtynių pabaigoje bandę išlyginti rezultatą svečiai įvarčio nepasiekė ir leido „Hockey Punks“ sezone užsitikrinti antrąją vietą.

Antrą pergalę iš eilės prieš Elektrėnų „ESSM-2000“ komandą iškovojo Kauno „Baltų ainių“ klubas, kuris išvykoje 6:3 (1:2, 2:1, 3:0) palaužė paskutinėje čempionato vietoje likusį Elektrėnų jaunimą. Rungtynės vyko tuo pačiu scenarijumi kaip ir prieš dieną. „ESSM-2000“ turėjo iniciatyvą savo rankose, pirmavo iki antrojo kėlinio pabaigos, tačiau trečiajame pritrūko jėgų. „Baltų ainiai“ trimis Jevgenijaus Čiugajaus (42:54), Mariaus Krikštanaičio (49:51, mažuma), Tomo Mizaro (56:46) įvarčiais palaužė varžovų pasipriešinimą ir įsirašė tris taškus. Po šios pergalės kauniečiai dar turi teorinį šansą pakilti iš ketvirtosios vietos ir finalo ketverte Elektrėnuose kovo 26-27 dienomis jau pusfinalyje išvengti akistatos su Elektrėnų „Energija“, tačiau tam reikia įveikti tą pačią „Energiją“ reguliariojo sezono rungtynėse.

Šansą nelikti ketvirtoje vietoje turi ir „Rokiškis“ – tereikia sulaukti „Baltų ainių“ nesėkmės prieš „Energiją“, arbą „Energiją“ įveikti patiems. „ESSM-2000“ čempionatą jau baigė. Jauna Elektrėnų klubo komanda kitą sezoną gali tapti naujai steigiamos Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklos pagrindine komanda. Apie naująją mokyklą Elektrėnuose daugiau informacijos turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, įvarčiai, taškai): 1. Elektrėnų „Energija“ 20 226:56 60 2. Vilniaus „Hockey Punks“ 23 125:82 50 3. Rokiškio „Rokiškis“ 23 120:63 43 4. Kauno „Baltų ainiai“ 23 108:91 40 5. Juodupės „Juodupė“ 23 82:91 32 6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 24 81:207 14 7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 24 76:228 1