Lietuvos ledo ritulio čempionato bronza – Rokiškio „Rokiškiui“

Lietuvos ledo ritulio čempionato finalo ketverte sekmadienį Elektrėnų ledo rūmuose kovoje dėl trečiosios vietos Rokiškio „Rokiškis“ du kartus pirmavo, kol pratęsime palaužė Kauno „Baltų ainius“ 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) ir iškovojo čempionato bronzą.

hockey.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (19)

hockey.lt

Mar 27, 2016, 6:37 PM, atnaujinta May 31, 2017, 10:47 AM

Antrajame kėlinyje kauniečiai toliau demonstravo geresnį žaidimą, o kantriai žaidę rokiškėnai sulaukė varžovų pražangos ir daugumoje Saulius Limontas (33:19, Šarūnas Citavičius) stipriu smūgiu iš kairiojo krašto pramušė varžovų gynybą. „Baltų ainiai“ ir toliau kombinavo prie varžovų vartų ir po gražios atakos prie pat vartų atsidūręs Tomas Mizaras (36:50) išlygino rezultatą.

Patyręs „Rokiškio“ puolimo lyderis Saulius Limontas (43:12, Vasilijus Fedotovas) dar kartą išnaudojo varžovų klaidą prasižengus ir vėl išvedė komandą į priekį. „Baltų ainiai“ pademonstravo, jog jie irgi moka įžaisti ritulį daugumos metu ir Marius Černiauskas po puikios kombinacijos pasiuntė ritulį į tuščius vartus (45:53, Marius Krikštanaitis, Jevgenijus Čiugajus). Intriga išliko iki pat pagrindinio rungtynių laiko pabaigos, o paskutinę sekundę, lyg prisiminę sensacingą pergalę prieš „Rokiškį“ Kaune, kai įmušė įvartį po įmetimo paskutinę sekundę, galėjo pasižymėti ir šiose rungtynėse, tačiau pritrūko tikslumo. Tikslumą pademonstravo „Rokiškis“, kurio puolėjas Benas Šilinskas precizišku smūgiu į vartų kampą išplėšė pergalę „Rokiškiui“. Rokiškėnai po dviejų metų pertraukos vėl pasidabino čempionato medaliais, sidabrą iškeitę į bronzą. Geriausiais abiejų komandų žaidėjais pripažinti vartininkai. Kauno „Baltų ainių“ komandoje juo tapo Lukas Jakšys, „Rokiškio“ – Simas Baltrūnas.