Rūta Meilutytė Stokholme kovos dėl aukso

Rūta Meilutytė kovos dėl pirmojo aukso medalio „Swim Open Stockholm“ varžybose. R.Meilutytė ketvirtadienį 50 m plaukimo krūtine varžybų atrankoje pasirodė puikiai. Vienuoliktajame plaukime ji startavo geriausiai ir distanciją įveikė per 30,5 sekundės. 19-metė olimpinė čempionė savo plaukime buvo pirma.

R.Meilutytė.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Mar 31, 2016, 12:18 PM, atnaujinta May 31, 2017, 1:05 AM

R.Meilutytės plaukime antrąją vietą užėmė Sophie Hanssona, distanciją įveikusi per 31,02 sek. Trečioji buvo Jenna Laukkanen (31,27 sek.).

R.Meilutytė finale kovos ketvirtadienio vakarą. Finalas vyks apie 20 val. 15 min.

Lietuva Švedijoje vykstančiose varžybose jau turi vieną medalį. Trečiadienį bronzą 200 m plaukimo krūtine rungtyje trečiąją vietą užėmė Giedrius Titenis.

Jis finale plauks ir šiandien – 100 m plaukimo krūtine atrankoje G.Titenis parodė geriausią rezultatą - 1 min. 0,44 sek.

Antrą vietą atrankos varžybose užėmė tituluotas Pietų Afrikos Respublikos atstovas Cameronas van der Burghas (1 min. 0,74 sek.).

Plaukimo varžybų Stokholme prizų fondą sudaro 80 tūkst. eurų.

„Nauja diena“: ar jau aiškūs „Eurovizijos“ favoritai?