G.Venčkauskaitė – penkiakovės pasaulio taurės finale

Ketvirtadienį Vengrijoje

G.Venčkauskaitė<br>A.Pliadžio nuotr.

Apr 14, 2016, 8:23 PM, atnaujinta May 28, 2017, 10:06 PM

Kaunietė atrankos A (27 dalyvės) grupėje surinko 1044 taškus ir užėmė 7-ąją vietą. Londono olimpinių žaidynių dalyvė buvo 9-a fechtavimosi rungtyje (14 pergalių; 218 taškų), 16-a – plaukime (2 min. 21,59 sek.; 276 tšk.) ir laimėjo bėgimo bei šaudymo rungtį (12 min. 30,63 sek.; 550 tšk.).

A grupėje triumfavo britės Kate French ir Samantha Murray (po 1048 tšk.).

B grupėje startavusiai Linai Batulevičiūtei sekėsi kukliau. Fechtavimosi rungtyje ji buvo 20-a (12 pergalių; 194 tšk.), plaukime – 23-čia (2:29,08; 253 tšk.), o bėgime ir šaudyme – dešimta (12:45,68 sek.; 534 tšk.). Iš viso vilnietė pelnė 981 tašką ir grupėje liko septyniolikta.

Sėkmingiausiai B (28 sportininkės) grupės atrankoje pasirodė vokietė Annika Schleu bei rusė Sofija Serkina (po 1046 tšk.).

C grupėje kovą dėl vietos finale ketvirtadienio vakarą dar tęsia 28 dalyvės.

Moterų varžybų finalas vyks šeštadienį, o penktadienį vyrų atrankos varžybose dalyvaus Justinas Kinderis.