„San Jose Sharks“ laimėjo seriją, bet Dainius Zubrus tik stebėjo

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stanley varžybų Vakarų konferencijos penktosiose ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį „San Jose Sharks“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 6:3 (2:0, 1:3, 3:0) nugalėjo „Los Angeles Kings“ ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:1.

D.Zubrus nebuvo įrašytas į rungtynių protokolą.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 23, 2016, 10:12 AM, atnaujinta May 27, 2017, 11:25 PM

Svečiams du įvarčius pelnė Joonas Donskoi (2 ir 44 min.), po vieną – Chrisas Tierney (12), Mattas Nieto (25), Joe Pavelskis (53) ir Melkeris Karlssonas (60).

D.Zubrus nebuvo registruotas rungtynėms.

„Sharks“ komanda Vakarų konferencijos pusfinalyje žais su „Anaheim Ducks“ (4) ir „Nashville Predators“ (7) poros nugalėtoja.

Penktadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija.

„Washington Capitals“ (1) – „Philadelphia Flyers“ (7) 0:2 (0:0, 0:1, 0:1). Serija 3:2.

„Florida Panthers“ (3) – „New York Islanders“ (5) 1:2, po 2 pratęsimų (0:1, 0:0, 1:0; 0:0, 0:1). Serija 2:3.

Vakarų konferencija.

„Dallas Stars“ (1) – „Minnesota Wild“ (8) 4:5, po pratęsimo (1:2, 0:0, 3:2; 0:1). Serija 3:2.

„Los Angeles Kings“ (5) – „San Jose Sharks“ (6) 3:6 (0:2, 3:1, 0:3). Serija 1:4.