Kanojininkas Vadimas Korobovas Minske iškovojo sidabrą

Minske (Baltarusija) vykstančio pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionato jaunimo vienviečių kanojų 200 m distancijoje finale sekmadienį Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas finišavo antras ir iškovojo sidabro medalį.

V.Korobovas (kairėje) iškovojo sidabro medalį.<br>„Facebook“ nuotr.

Jul 31, 2016, 3:26 PM, atnaujinta May 17, 2017, 7:10 AM

Pučiant stipriam šoniniam vėjui irkluotojas iš Visagino nuotolį įveikė per 40,191 sek.

Jis 0,120 sek. atsiliko nuo portugalo Tiago Tavareso.

Trečiąją vietą užėmė kazachas Sergejus Jemeljanovas (40,363 sek.).

Vienviečių baidarių finale Artūras Seja (36,885 sek.) aplenkė vieną varžovą ir užėmė aštuntąją vietą.

Dvivietę baidarę irkluojantys Rokas Puzonas ir Simonas Maldonis finale finišavo devinti (33,753 sek.).

Merginų vienviečių kanojų B finale Rūta Dagytė finišavo šešta (53,307 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė 15-ąją vietą.

Jaunių vaikinų vienviečių baidarių 200 m distancijoje finale sekmadienį Lietuvos atstovas Lukas Šakalys užėmė aštuntąją vietą. Mūsų šalies atstovas nuotolį įveikė per 37,938 sek. ir aplenkė Čekijos irkluotoją.

Vienviečių kanojų finale Lietuvos atstovas Ilja Davidovskis finišavo devintas (43,361 sek.).

Merginų vienviečių kanojų B finale Lietuvos atstovė Jelizaveta Jermakova buvo trečia (54,313 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė 12-ąją vietą. Vienviečių baidarių varžybose Ieva Vaitiekūnaitė liko 18-a. Lietuvė B finale finišavo devinta (45,139 sek.).

Dviviečių baidarių B finale Jegoras Klimentjevas ir Lukas Adomavičius finišavo ketvirti (35,847 sek.) ir galutinėje įskaitoje užėmė 13-ąją vietą.