Lietuvėms – pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionato bronza

Moterų estafetės varžybose dalyvavo 13 komandų.

Lietuvos moterų estafetės komanda Brazilijoje vykstančiame pasaulio kariškių orientavimosi sporto čempionate iškovojo bronzos medalius.

Eltos inf.

Nov 23, 2016, 12:01 PM, atnaujinta Apr 17, 2017, 7:26 AM

Vesta Ambrazaitė, Sandra Paužaitė ir Teklė Emilija Gvildytė finišavo per 1 val. 56 min. 42 sek. ir nusileido tik aukso medalius iškovojusioms rusėms (1 val. 45 min. 24 sek.) bei antrąją vietą užėmusiomis lenkėms (1:53.56).

Vyrų estafetės varžybose Lietuvos pirmoji rinktinė užėmė penktąją vietą.

Nugalėjo Šveicarijos trio (2 val. 20 min. 51 sek.). Antri buvo rusai (2:22.40), treti – lenkai (2:22.47).

Lietuvos pirmoji komanda – Algirdas Bartkevičius, Jonas Vytautas Gvildys ir Vilius Aleliūnas – finišavo per 2 val. 26 min. 18 sek.

Antra Lietuvos komanda – Darius Sadeckas, Indrė Valaitė ir Svajūnas Ambrazas (3:09.49) – liko 31-a tarp 44 ekipų.