Tomas Kaukėnas pasaulio čempionate liko 31-as

Lenktynėse dalyvavo 102 biatlonininkai.

T. Kaukėnas<br>D. Umbraso nuotr.

Feb 11, 2017, 6:20 PM, atnaujinta Apr 10, 2017, 7:04 AM

Pasaulio čempionu pirmą kartą tapo 26-erių vokietis Benediktas Dolas (Benedikt Doll). Be klaidų šaudęs ir baudos ratų išvengęs vokietis finišavo per 23 min. 27,4 sek.

Sidabro medalį iškovojo norvegas Johanesas Bio (Johannes Boe, 0,7 sek.; 0 baudos ratų), bronzos – tituluotas prancūzas Martenas Furkadas (Martin Fourcade, +23,1; 2).

26-erių metų T. Kaukėnas turėjo įveikti vieną baudos ratą ir nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 30,5 sek.

24-erių metų Vytautas Strolia (+2.01,5; 1) užėmė 54-ąją vietą, o 25-erių metų Karolis Dombrovskis (+4.22,2; 4) liko 95-as.

43-ejų metų norvegas Olė Einaras Bjorndalenas (Ole Einar Bjoerndalen, +38,4; 1) užėmė aštuntąją vietą.

T. Kaukėnas ir V. Strolia iškovojo teisę sekmadienį varžytis 12,5 km persekiojimo lenktynėse, kuriose dalyvaus 60 sportininkų.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 16 lenktynių pirmauja M. Furkadas (872 tšk.). Antrąją vietą užima rusas Antonas Šipulinas (568 tšk.), trečiąją – vokietis Simonas Šempas (Simon Schempp, 554 tšk.). T. Kaukėnas su 19 taškų yra 67-as.

Iš viso klasifikuoti 95 sportininkai.

Nacijų taurės įskaitoje pirmauja vokiečiai (4906 tšk.). Lietuvos rinktinė (1983 tšk.) išsaugojo 22-ąją poziciją.