Galingas Salvijaus Ramanausko startas Europos jaunimo festivalyje

Lietuvos jaunimo rinktinės vėliavnešys Salvijus Ramanauskas Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Erzurume (Turkija) pateko į finalą.

Salvijus Ramanauskas Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Erzurume (Turkija) pateko į finalą.<br>A.Pliadžio nuotr.

LTOK

Feb 15, 2017, 11:21 AM, atnaujinta Apr 10, 2017, 1:37 AM

Greitojo čiuožimo trumpuoju taku atstovas 1500 m distancijoje su 2 min. 21,342 sek. rezultatu ne tik laimėjo savo grupės atrankos čiuožimą, bet ir parodė pirmą rezultatą iš visų 28 dalyvių. Pirmame pusfinalyje Salvijus Ramanauskas su 2 min. 53,472 sek. rezultatu finišavo antras, nusileidęs italui Spechenhauseriui Lucai (2 min. 53,327 sek.) ir pateko į finalą.

Trečiadienį savo pasirodymus Europos jaunimo festivalyje tęsė ir Lietuvos biatlonininkai bei dailiojo čiuožimo atstovė.

Vaikinų biatlono 10 km persekiojimo lenktynėse Nikita Romanovas (33 min. 45,8 sek.; 4 baudos ratai) užėmė 28 vietą, o Jokūbas Mačkinė (35 min. 30,3 sek.; 7 baudos ratai). Aukso medalį iškovojo prancūzas Thomas Briffaz, distanciją įveikęs per 28 min. 45,9 sek. ir turėjęs įveikti 3 baudos ratus.

Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovė Valerija Keda po laisvosios programos, pasirodžius 19 iš 21 dalyvių, rikiuojasi 12-toje vietoje.