Naujoji Lietuvos čiuožimo žvaigždė diskvalifikuota: trasoje susidūrė su rusu

Turkijoje vykstančiame Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje greitojo čiuožimu trumpuoju taku atstovas Salvijus Ramanauskas 1000 m rungtyje liko ketvirtas.

S.Ramanauskas.<br>LTOK nuotr.

2017-02-17 12:47, atnaujinta 2017-04-09 21:34

Lietuvos atstovas sėkmingai įveikė atrankos, ketvirtfinalio ir pusfinalio barjerus ir pateko į A finalą, kuriame varžėsi 4 sportininkai.

Startavęs pirmas, likus keletui ratų lietuvis buvo aplenktas varžovų, o mėgindamas juos vytis, susidūrė su Rusijos atstovu ir buvo diskvalifikuotas. Nugalėtoju tapo prancūzas Diane Sellieras (1 min. 30,832 sek.)

Ketvirtadienį Salvijus Ramanauskas 500 m distancijoje iškovojo pirmąjį Lietuvos istorijoje Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio aukso medalį.