Panevėžio ekipos vartininkas nenurimo ir išvydęs raudonąją kortelę

Varėnos ekipoje 9 kartus pasižymėjo Laurynas Petrušis.

Panevėžio „Grifas-R.Sargūno sporto gimnazija-KKSC“.<br>LRL nuotr.

Feb 25, 2017, 8:11 PM, atnaujinta Apr 9, 2017, 1:37 AM

Panevėžiečiai tikėjosi, kad jei pavyktų įveikti varžovus, atsirastų šansas palypėti vienu laipteliu aukščiau ir reguliarųjį sezoną baigti aukštesnėje pozicijoje, tačiau varėniškiai buvo nusiteikę kovoti ir nuo pat rungtynių pradžios veržėsi į priekį – 6:3, 13:9, 14:11. Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ir greitai sugebėjo rezultatą išlyginti – 15:15, tačiau į tai „Ūla“ atsakė įvarčių serijomis ir didino atotrūkį – 18:15, 20:17, 25:18.

Iki rungtynių pabaigos likus dešimčiai minučių, aikštelę buvo priverstas palikti panevėžiečių vartininkas Arūnas Janulis. Už grubų nesportinį elgesį jam buvo parodyta raudonoji kortelė, bet įpykęs rankininkas dar švaistėsi ir necenzūriniais žodžiais, keikė teisėjus. Už tai jam buvo parodyta mėlynoji kortelė.

Panevėžiečio elgesys bus svarstomas, jo laukia sankcijos – bauda klubui, žaidėjo diskvalifikacija mažiausiai vienerioms rungtynėms.

Likus kiek mažiau nei dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, raudona kortelė buvo parodyta dar vienam panevėžiečiui. Po to, kai grubiai „Grifo“ atstovą Ovidijų Jagučanskį stabdė varėniškis Rimantas Palevičius, pastarasis buvo iš aikštės išvarytas dviem minutėms, tačiau panevėžietis nenurimo ir apsisukęs grubiai stūmė varžovą. Tuomet rungtynės O.Jagučanskiui buvo baigtos.

Po tokių emocijų protrūkių Varėnos komanda pelnė dar du įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 28:21.

Panevėžio komandoje rezultatyviausias buvo Ovidijus Jagučanskis, iki raudonos kortelės parodymo pelnęs 10 įvarčių, 4 pridėjo Evaldas Vėta.

Lyderis Klaipėdos „Dragūnas“ išvykoje 31:27 (16:14) įveikė Vilniaus „Vilniaus“ rankininkus ir iškovojo 13-ąją pergalę iš tiek pat galimų.

Nugalėtojams 7 įvarčius pelnė Lukas Simėnas, 6 – Lukas Juškėnas, po 5 – Mindaugas Meškauskas bei Modestas Vaitėkūnas.

„Vilniaus“ gretose 9 kartus pasižymėjo Martynas Lapinskas, 5 – Petras Raupėnas.

Kitose rungtynėse čempionė Alytaus „Varsos-Stronglaso“ ekipa svečiuose 24:22 (14:12) pranoko Šiaulių „Universitetą-Guberniją“.

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai).

1. Klaipėdos „Dragūnas“ 13 13 0 0 413-302 26

2. Kauno „Granitas-Karys“ 14 11 0 3 443-333 22

3. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 13 11 0 2 377-286 22

4. Vilniaus „Vilnius“ 14 8 0 6 421-371 16

5. Vilniaus „Šviesa“ 13 6 0 7 342-329 12

6. Šiaulių „SM Dubysa-Gubernija“ 14 6 0 8 382-387 12

7. Varėnos „Ūla“ 13 4 0 9 343-382 8

8. Panevėžio „Grifas-R.Sargūno sporto gimnazija-KKSC“ 13 10 12 277-382 2