217 minučių ledo ritulio – Norvegijoje sužaistas rekordiškai ilgiausias ledo ritulio mačas

„Storhamar“ ekipa po 8 pratęsimų išplėšė pergalę.<br>youtube.com

Mar 13, 2017, 4:07 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 1:35 AM

Patys nelaimingiausi pasaulio ledo ritulininkai po sekmadienio mačo – norvegų „Sparta“ ekipos žaidėjai. Šios šalies atkrintamuosiuose mačuose „Sparta“ sekmadienį ilgai grūmėsi su „Storhamar“ komanda ir galiausiai po aštuonių pratęsimų buvo priversti kapituliuoti. Pergalingą įvartį „Storhamar“ įmušė tikslint 218-jai dvikovos minutei. Oficialiai užfiksuota, kad įvartis krito 217 minutę 14 sekundžių – tai buvo antrasis „Storhamar“ įvartis, o galutinis dvikovos rezultatas 2:1. Sirgaliai iš arenos pradėjo skirstytis 3 valandą nakties.

Tad galima teigti, kad komandos sužaidė 11 kėlinių po 20 minučių. Norvegai pasiekė naują dvikovos ilgumo rekordą, kuris buvo užfiksuotas prieš 81-erius metus ir „pagerino“ jį 40-čia minučių.

Per 80 metų niekas iš komandų nebuvo arti tokio pasiekimo – net ir NHL klubai. Ilgiausiai per visą šios lygos istoriją rungtynes 2000 metais žaidė Filadelfijos ir Pitsburgo ekipos – žaidėjas Kitas Primo „Pengiuns“ klubą nuliūdino 157 akistatos minutę.

Iki šiol rekordiniu maču buvo laikytos rungtynės kovo 24-ąją 1936 metais, kai NHL „Montreal Canadians“ ir Detroit Wings“ žaidė 176 minutes ir 30 sekundžių.