Rūta Meilutytė Stokholme ir vėl nepateko į finalą, dėl medalių varžysis du lietuviai

[[ge:lrytas:lrytas:657704]]

R.Meilutytės karjeros akimirkos.<br>„Lietuvos ryto“ archyvo, AP, Reuters, AFP/“Scanpix“, asmeninio albumo nuotr.
D.Rapšys dukart buvo geriausias.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2017-04-10 12:44, atnaujinta 2017-04-14 03:45

Rūtai Melutytei nepavyko savojoje rungtyje Stokholme iškovoti medalio, tačiau jų pririnko kiti Lietuvos plaukikai. Pirmadienį tęsiasi „Swim Open Stockholm“ varžybos, kuriose per dvi pirmąsias dienas Danas Rapšys dukart iškovojo auksą, o Giedrius Titenis užėmė pirmąją bei antrąją vietas.

Pirmadienį į finalą pateko Deividas Margevičius, kuris 200 m plaukimo peteliške varžybose distanciją įveikė per 2 min. 2,81 sek. ir bendroje įskaitoje buvo trečias.

100 m plaukimo laisvu stiliumi finale kovos D.Rapšys. Jis distanciją įveikė per 50,48 sek. ir buvo penktas.

Šioje rungtyje kovojęs Andrius Šidlauskas užėmė 30-ąją vietą.

100 m plaukimo nugara atrankoje D.Rapšys buvo antras. Distanciją jis įveikė per 55,96 sek.

R.Meilutytė 50 m plaukimo laisvu stiliumi varžybose užėmė 22 vietą. Distanciją ji įveikė per 26,61 sek.

R.Meilutytė sekmadienį neįveikė 50 m plaukimo krūtine atrankos.