Ketvirtosios rungtynės vyks trečiadienį vėl Sent Luise.

NHL lygoje „Penguins“ artėja prie antro atkrintamųjų etapo.<br>USA Today Sports/Scanpix nuotr.

ELTA

Apr 17, 2017, 9:50 AM, atnaujinta Apr 21, 2017, 5:41 PM

Pergalingą įvartį, pratęsime sužaidus 13 min. 10 sek., įmušė Džeikas Gencelis (Jake Guentzel). Iš viso jis sekmadienio mače pelnė tris įvarčius.

Ketvirtosios rungtynės bus žaidžiamos antradienį vėl „Blue Jackets“ aikštėje.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje „St. Louis Blues“ (5) komanda savo aikštėje 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) įveikė „Minnesota Wild“ (2) ledo ritulininkus ir serijoje taip pat pirmauja 3-0.

Trečiadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

Rytų konferencija.

„Columbus Blue Jackets“ (3) – „Pittsburgh Penguins“ (2) 4:5, po pratęsimo (3:1, 0:2, 1:1; 0:1). Serija 0-3.

„New York Rangers“ (5) – „Montreal Canadiens“ (4) 1:3 (0:0, 0:1, 1:2). 1-2.