„Penguins“ ir „Predators“ žengė į NHL konferencijų pusfinalius

Rytų konferencija.

„Pittsburgh Penguins“<br>AFP nuotr.

Apr 21, 2017, 10:38 AM, atnaujinta Apr 22, 2017, 1:10 AM

Šeimininkams du įvarčius pelnė Bryanas Rustas (22 ir 24 min.), po vieną – Philas Kesselis (10), Sidney Crosby (46) ir Scottas Wilsonas (47).

„Blue Jackets“ gretose pasižymėjo Williamas Karlssonas (30) bei Boone'as Jenneris (33).

Tuo tarpu Vakarų konferencijos nugalėtojas „Chicago Blackhawks“ klubas ketvirtfinalyje liko be pergalių. Ketvirtosiose rungtynėse „Blackhawks“ išvykoje 1:4 (0:0, 0:1, 1:3) nusileido „Nashville Predators“ ekipai ir pralaimėjo seriją „sausu“ rezultatu 0-4.

Ketvirtadienio rungtynių rezultatai (skliaustuose nurodyta reguliariajame sezone užimta vieta).

„Pittsburgh Penguins“ (2) – „Columbus Blue Jackets“ (3) 5:2 (1:0, 2:2, 2:0). Serija 4-1.

„Montreal Canadiens“ (4) – „New York Rangers“ (5) 2:3 (2:1, 0:1, 0:0; 0:1), po pratęsimo. 2-3.

Vakarų konferencija.

„Edmonton Oilers“ (4) – „San Jose Sharks“ (6) 4:3 (1:2, 1:1, 1:0; 1:0), po pratęsimo. 3-2.

„Nashville Predators“ (8) – „Chicago Blackhawks“ (1) 4:1 (0:0, 1:0, 3:1). 4-0.