„Penguins“ – per žingsnį nuo NHL čempionų titulo

Dvi iš eilės dvikovas laimėję ir NHL Stanley taurės finalo seriją išlyginę „Nashville Predators“ ledo ritulininkai priversti nuvyti karčią piliulę.

Daugiau nuotraukų (5)

Jun 9, 2017, 8:42 AM

Penktosiose serijos rungtynėse į savo aikštę grįžę „Pittsburgh Penguins“ tiesiog sutaršė varžovus 6:0, o tai reiškia, kad iki dar vieno triumfo jiems tetrūksta vos vienos pergalės.  Serijoje iki keturių pergalių Pitsbergo komanda pirmauja 3-2.

Pirmajame kėlinyje „pingvinai“ priešininkams atseikėjo tris įvarčius, dar tiek pridėjo antrajame ir žaidimas buvo baigtas.

Trečiajame kėlinyje aistras dar pakurstė ne kartą kilusios biejų komandų žaidėjų muštynės, bet įtakos rezultatui tai neturėjo.

Įvarčius šiame mače pelnė Justinas Schultzas (1:31), Bryanas Rustas (6:43), Jevgenijus Malkinas (19:49), Conoras Sheary (21:19), Philas Kesselis (28:02) ir Ronas Hainsey (36:40).

Šiemetinėje finalo serijoje pergales švenčia tik namuose žaidžiančios ekipos. Kitas serijos mačas vėl vyks Nešvilyje.