Deimantinės lygos etape Andrius Gudžius užkopė ant prizininkų pakylos

Geriausias šalies disko metikas Andrius Gudžius Švedijos sostinėje Stokholme vykusiame Deimantinės lygos etape sekmadienį vyrų disko metimo varžybose iškovojo bronzos medalį.

Galingai šį sezoną rungtyniaujantis A.Gudžius užėmė 3-ąją vietą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jun 18, 2017, 8:14 PM, atnaujinta Jun 18, 2017, 11:04 PM

Geriausiu ketvirtuoju bandymu lietuvis įrankį numetė 67 m 29 cm.

Varžybų nugalėtoju tapo sezono lyderis Fedrickas Decresas iš Jamaikos, diską nusviedęs 68 m 36 cm. Nedaug nuo jo atsiliko švedas Danielis Stahlis – 68 m 13 cm.

Už prizininkų nugaros liko  P.Milanovas (Belgija) - 67 m 5 cm, R.Hartingas (Vokietija) - 66 m 20 cm, P.Malachowskis (Lenkija) - 64 m 60 cm, Ch.Hartingas (Vokietija) - 61 m 75 cm ir A.Harstedtas (Švedija) - 60 m 28 cm.

Disko metimo rungtis šį sezoną Deimantinėje lygoje vyko trečią kartą.

Pirmąjį etapą gegužės mėnesį Šanchajuje laimėjo belgas Philipas Milanovas (64 m 94 cm.). Jame A.Gudžiaus nebuvo.

Ketvirtadienio etape Osle lietuvis diską geriausiu bandymu numetė 65 m 90 cm ir užėmė ketvirtąją vietą. Norvegijos sostinėje triumfavo švedas Danielas Stahlis, diską sviedęs 68 m 6 cm.

Už pirmą vietą etape nugalėtojui skiriami 8 taškai, už antrąją – 7 ir t.t.

Deimantinės lygos bendroji įskaita: 1. D.Stahlas (Švedija) - 21 tšk., 2.  P.Milanovas (Belgija) - 19, 3.  F.Dacresas (Jamaika) - 15, 4. P.Malachowskis (Lenkija) - 12, 5.  A.Gudžius - 11.