Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Vokietijoje finalininkai

Savaitgalį Vokietijos mieste Vupertalyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo finalininkais.

Jul 24, 2017, 6:01 PM, atnaujinta Jul 24, 2017, 6:11 PM

„World Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės varžybose Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą.

Šioje grupėje geriausiai pasirodė vokiečiai Marius Andrei Balanas ir Kristina Mošenska, sidabro medalius laimėjo Rusijos atstovai Antonas Aldaejevas ir Natalija Poluchina, o trečią vietą užėmė Artūras Balandinas ir Ana Salita - taip pat iš Vokietijos. Grupėje varžėsi 92 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupės varžybose Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė užėmė šeštą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo italai Ignazio Grignanis ir Ilaria Gianfranchi iš Italijos, antra vieta atiteko Austrijos atstovams Ronaldui Puxui ir Sabinei Pux, o trečią vietą užėmė Luca Bandettini ir Margherita Petrocchi, taip pat iš Italijos. Grupėje varžėsi 93 poros.