Danas Rapšys Budapešte jau per atranką pagerino Lietuvos rekordą, Giedrius Titenis iškrito

Budapešte tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas, kuriame dalyvauja 9 Lietuvos sportininkai. Ketvirtadienį startui pasiruošė du Lietuvos plaukikai – Danas Rapšys ir Giedrius Titenis.

G.Titenis (kairėje) ir D.Rapšys.<br> lrytas.lt montažas.
 D.Rapšys jau atrankoje pagerino Lietuvos rekordą.<br> G.Bitvinsko nuotr.
 G.Titenis.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jul 27, 2017, 11:05 AM, atnaujinta Jul 27, 2017, 11:49 AM

D.Rapšys 200 m nugara atrankoje savo plaukime buvo pirmas. Distanciją jis įveikė per 1 min. 56,67.

Tai – naujas Lietuvos rekordas. Po 100 metrų D.Rapšys buvo antras, tačiau paskutinę atkarpą įveikė užtikrintai. Lietuvos plaukikas pateko į pusfinalį. Jo rezultatas 200 m plaukimo nugara atrankoje buvo trečias.

Už D.Rapšį greičiau plaukė amerikietis Ryanas Murpjy (1:56,11) ir vengras Peteris Bernekas (1:56,53).

200 m nugara pusfinalis vyks 19 valandą 57 min.

G.Titeniui nepavyko patekti į 200 m plaukimo krūtine pusfinalį. Distanciją įveikęs per 2:12,37 jis neperžengė atrankos barjero.

Šioje rungtyje G.Titenis yra iškovojęs vienintelį savo pasaulio čempionato medalį, tačiau tai buvo dar 2009 metais. Tuomet jis laimėjo bronzą.

G.Titeniui priklauso Lietuvos rekordas (2:07,80).