Lietuvos rankininkų klubai Čempionų lygoje neklumpa

Vyrų rankinio Čempionų lygos antrajame ture pergalės iškovojo abu klubai, kuriuose žaidžia lietuviai. „Montpellier“ su Jonu Truchanovičiumi šeštadienį išvykoje pranoko Čechovo „Medvedi“ komandą 28:24 (14:13), Zaporižės „Motor“ su Aidenu Malašinsku sekmadienį irgi svečiuose nugalėjo Lisabonos „Sporting“ ekipą 31:23 (15:11).

A.Malašinskas

Sep 24, 2017, 10:03 PM, atnaujinta Sep 24, 2017, 10:04 PM

J.Truchanovičius įmetė 1 įvartį, A.Malašinskas – 4.

Nors „Motor“ kovojo su pavojingesniais varžovais, laimėjo lengviau. Ukrainos čempionai pirmojo kėlinio viduryje įgijo trijų įvarčių persvarą 9:6, o beveik visą antrąjį kėlinį pirmavo apie penkių įvarčių skirtumu, kurį dar padidino paskutinėmis mačo minutėmis.

Monpeljė komanda pranašumą įrodė antruoju bandymu. Kai pirmojo kėlinio viduryje svečiai įgijo keturių įvarčių persvarą, atrodė, jog šeimininkai jau palaužti. Tačiau „Medvedi“ atsitiesė ir po pertraukos persvėrė rezultatą. Vis dėlto antrojo kėlinio viduryje „Montpellier“ smogė dar galingiau: įmetė šešis iš eilės įvarčius, nutolo 27:21 ir išvengė nervingos pabaigos.

„Montpellier“ ir „Motor“ per du turus iškovojo po dvi pergales ir dalijasi pirmąją vietą D grupėje.

Kitą savaitgalį Čempionų lygoje įvyks lietuviška dvikova. Sekmadienį (spalio 1 d.) „Montpellier“ ir „Motor“ susikaus Prancūzijoje.