Lietuvos sporto savaitė: sensacijos, krepšinio emocijos ir boksininkų jėga

Kauno „Stumbras“ nuvertė nuo sosto Lietuvos futbolo hegemoną Vilniaus „Žalgirį“ ir pirmą kartą iškovojo šalies taurę, Lietuvos krepšinio lyga pradėjo jubiliejinį 25-ąjį sezoną, tenisininkas Ričardas Berankis nutraukė pralaimėjimų seriją, bet pats buvo sutriuškintas jau kitame mače, o Lietuvos aklųjų riedulio rinktinė susigrąžino Europos čempionės vardą.

Lietuvos sporte praėjusią savaitę netruko įvykių<br> Lrytas.lt koliažas
 "Stumbras" nutraukė "Žalgirio" titulų seriją<br> S.Čirbos nuotr.
 Egidijus Kavaliauskas prfesionlų ringe ir toliau išlieka nesulaikomas<br> USA Today Sports nuotr.
 "Lietkabelis" pergalingai startavo naujajame LKL sezone<br> G.Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Sep 25, 2017, 11:53 AM, atnaujinta Sep 25, 2017, 11:55 AM

Tai – svarbiausi praėjusios savaitės Lietuvos sporto įvykiai.

Svarbiausi savaitės įvykiai

Rugsėjo 19 d. Prasidėjo 25-asis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionatas, kuriame dalyvauja 10 komandų. Atidarymo rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ nugalėjo Utenos „Juventus“ 92:85.

Rugsėjo 19 d. Mirė buvęs lengvatletis, daugkartinis Lietuvos ir SSRS kūjo metimo čempionas Benjaminas Viluckis (56).

Rugsėjo 19 d. Ričardas Berankis teniso turnyro Sankt Peterburge („ATP 250“) pirmajame rate nugalėjo vokietį Danielį Masurą ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją.

Rugsėjo 19 d. „Trakų“ futbolo klubas pasirašė sutartį su buvusiu ilgamečiu Rusijos rinktinės žaidėju Dinijaru Bilialetdinovu.

Rugsėjo 20 d. Bergene (Norvegija) pasaulio dviračių sporto čempionato atskiro starto lenktynėse Ignatas Konovalovas užėmė 20-ąją vietą.

Rugsėjo 22 d. Tuksone (Arizona, JAV) Egidijus Kavaliauskas mače dėl Šiaurės Amerikos bokso federacijos pusvidutinio svorio čempiono vardo techniniu nokautu nugalėjo meksikietį Mahonry Montesą. E.Kavaliauskas per profesionalo karjerą laimėjo visus 18 mačų.

Rugsėjo 22 d. Lietuvos aklųjų riedulio rinktinė ketvirtąjį kartą tapo Europos čempione. Lahtyje vykusio turnyro finale Lietuva nugalėjo Vokietiją 6:3.

Rugsėjo 22 d. Ričardas Berankis teniso turnyro Sankt Peterburge („ATP 250“) ketvirtfinalyje pralaimėjo italui Fabio Fognini 3:6, 0:6. Į ketvirtfinalį lietuvis pateko po to, kai žaisti aštuntfinalyje atsisakė jo varžovas vokietis Phillippas Kohlschreiberis.

Rugsėjo 23 d. San Antonijuje (Teksasas, JAV) pusvidutinio svorio profesionalų bokso mače Eimantas Stanionis nugalėjo amerikietį Oscarą Valenzuelą. E.Stanionis profesionalų ringe laimėjo visas tris kovas.

Rugsėjo 23 d. Pasaulio dviračių sporto čempionato grupinėse lenktynėse Rasa Leleivytė užėmė 16-ąją vietą, Daiva Tušlaitė ir Justina Jovaišytė iki finišo nenuvažiavo.

Rugsėjo 24 d. Pasaulio dviračių sporto čempionato grupinėse lenktynėse Ignatas Konovalovas užėmė 102-ąją vietą.

Rugsėjo 24 d. Kauno „Stumbras“ pirmą kartą laimėjo Lietuvos futbolo federacijos taurę. Finalo rungtynėse Panevėžyje „Stumbras“ nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“ 1:0 (įvartį įmušė Nasro Boucharebas). Praėjusius šešis turnyrus Lietuvos taurę iškovojo „Žalgiris“.