Čempionų lygoje – Lietuvos rankininkų įvarčiai

Lietuvos rinktinės rankininkų Jono Truchanovičiaus ir Aideno Malašinsko taiklūs metimai padėjo jų komandoms iškovoti dar po vieną pergalę Čempionų lygoje. Šeštadienį šeštajame ture „Montpellier“ su J.Truchanovičiumi po permainingos kovos namie palaužė Lisabonos „Sporting“ ekipą 33:32 (16:17), o Zaporižės „Motor“ su A.Malašinsku truputį lengviau palaužė Stambulo „Bešiktaš“ pasipriešinimą 28:22 (12:11).

Rankininkai varžosi Čempionų lygoje.<br> ehfcl.com nuotr.

Nov 4, 2017, 11:03 PM

J.Truchanovičius įmetė 3 įvarčius, A.Malašinskas kamuolį į vartus pasiuntė 4 kartus.

Nors spalio viduryje „Montpellier“ išvykoje labai užtikrintai nugalėjo „Sporting“ rankininkus, antrą kartą įveikti tuos pačius varžovus buvo daug sunkiau.

Visą mačą aikštėje vyko lygi kova ir per 60 min. nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnės nei trijų įvarčių persvaros. Pirmajame kėlinyje daugiau pirmavo „Sporting“, antrajame – varžovus keliais nedideliais žingsneliais lenkė „Montpellier“.

Antrojo kėlinio viduryje Prancūzijos klubas vienintelį kartą rungtynėse nutolo 27:24, bet svečiai spėjo pavyti, o rungtynių nugalėtoją nulėmė „Montpellier“ kraštinio Valentino Porte‘o įvartis, įmestas likus kelioms akimirkoms iki sirenos.

„Motor“ nugalėjo didesniu skirtumu, bet irgi turėjo smarkiai paprakaituoti. Ukrainos čempionai varžovų persekiojimo atsikratė antrojo kėlinio pradžioje, kai po trijų iš eilės įvarčių nutolo 18:13.

Abi lietuvių komandos užima dvi pirmąsias vietas D grupėje. Tvirtai pirmaujantis „Montpellier“ laimėjo visas 6 rungtynes ir iškovojo 12 taškų, antrojoje eilutėje įsitaisiusio „Motor“ sąskaitoje yra 8 taškai.  Grupėje žaidžia šešios komandos, o į atkrintamąsias varžybas pateks dvi ekipos.