Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė atvirame Norvegijos čempionate užėmė 29-ą vietą

Atviro Norvegijos biatlono čempionato moterų 12,5 km bendro starto lenktynėse sekmadienį lietuvė Diana Rasimovičiūtė užėmė 29-ą vietą.

D.Rasimovičiūtė<br>R.Danisevičiaus nuotr.

lrytas.lt ir ELTA

Nov 19, 2017, 6:01 PM

Nugalėjo norvegė Marte Olsbu. Vieną kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos ratą įveikus Norvegijos biatlonininkė finišavo per 36 min. 45,5 sek.

D.Rasimovičiūtė turėjo įveikti keturis baudos ratus ir nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 43,1 sek.

Kita Lietuvos atstovė Natalija Kočergina (+4.27,9; 4 baudos ratai) užėmė 37-ą vietą, o Natalija Paulauskaitė (+7.30,9; 5) liko 65-a tarp 74 dalyvių.

Vyrų 15 km bendro starto lenktynių B grupėje (41-112 vietos) nugalėjo kanadietis Brendanas Greenas – 38 min. 29,4 sek. (2 baudos ratai).

Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis (+52 sek.; 3) finišavo 12-as, Vytautas Strolia (+1.02,8; 6) – 15-as, o Rokas Suslavičius
(+5.08,1; 6) – 66-as.

Galutinėje rikiuotėje K.Dombrovskiui atiteko 52-a vieta, V.Stroliai – 56-a, o R.Suslavičiui – 106-a.

Lyderių grupėje triumfavo norvegas Erlendas Bjontegaardas – 36 min. 13,7 sek. (1 baudos ratas).

Jau kitą savaitę Lietuvos biatlonininkai pradės pasirodymą pasaulio taurės varžybose.