Biatlonininkas R. Suslavičius IBU taurės varžybose Norvegijoje – 82-as

Norvegijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės pirmojo etapo varžybų vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Rokas Suslavičius užėmė 82-ą vietą.

Biatlonas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

lrytas.lt ir ELTA

Nov 25, 2017, 3:12 PM

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs norvegas Tarjei Boe – 23 min. 0,1 sek. Antrą vietą užėmė jo tėvynainis Fredrikas Gjesbakkas (+23,7 sek.; 1 baudos ratas), trečią -rusas Eduardas Latypovas (+31,2 sek.; 0).

R.Suslavičius, kuriam teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 28,3 sek.

Kitas Lietuvos atstovas Linas Banys (+3.49,8; 3) užėmė 93-ią vietą, o Deividas Demkovas (+4.52,7; 3) liko 110-as.

Lenktynėse dalyvavo 129 biatlonininkai.

Bendroje IBU taurės įskaitoje po dvejų lenktynių pirmauja 81 tašką surinkęs F.Gjesbakkas.