Pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybose Šveicarijoje pergalę šventė šveicarė J.Flury

Šveicarijoje vykstančių pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybų moterų didžiausiojo slalomo rungtį šeštadienį laimėjo Jasmine Flury – 1 min. 2,59 sek.

Jasmine Flury <br> AFP nuotr.

Dec 9, 2017, 5:13 PM

Tai buvo pirmoji šios Šveicarijos kalnų slidininkės pergalė pasaulio taurės varžybose.

Antrąją vietą užėmė kita šveicarė Michelle Gisin (+0,1 sek.), o trečiąją – Lichtenšteino atstovė Tina Weirather, (+0,16 sek.).

Varžybose startavo 60 kalnų slidininkių.

Prancūzijoje vykusiose vyrų didžiojo slalomo varžybose triumfavo Alexis Pinturault. 20-ąją pergalę pasaulio taurės varžybose per savo karjerą iškovojęs prancūzas trasą du kartus įveikė per 1 min. 51,18 sek.

Antrąją vietą užėmęs vokietis Stefanas Luitzas nugalėtojui pralaimėjo 0,28 sek., o trečiojoje pozicijoje likęs šešiskart pasaulio taurės laimėtojas austras Marcelis Hirscheris – 0,54 sek.

Varžybose dalyvavo 66 kalnų slidininkai.

REPORTERIS: oro balionui atsitrenkus į žemę, iš krepšio ėmė kristi žmonės