Biatlonininkas V. Strolia pasaulio taurės etapo persekiojimo lenktynėse liko 54-as

Prancūzijoje vykstančio biatlonmo pasaulio taurės trečio etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 54-ą vietą.

Vytautas Strolia.<br> A.Ivanovo nuotr.

lrytas.lt ir ELTA

Dec 16, 2017, 4:48 PM

Nugalėjo pirmas startavęs ir be klaidų šaudęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe – 32 min. 52,7 sek.

Antrą vietą užėmė prancūzas Martinas Fourcade'as (+1 min. 1,4 sek.; 2 baudos ratai), o trečią – rusas Antonas Šipulinas (+1.10,5; 1).

Šešis kartus šaudykloje suklydęs ir šešis baudos ratus įveikęs 25-erių metų V.Strolia nugalėtojui pralaimėjo 6 min. 27,4 sek.

Varžybose dalyvavo 57-yni biatlonininkai, kurie startavo pagal sprinto rungtyje pasiektus rezultatus.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja M.Fourcade'as (372 tšk.). J. Th. Boe (358 tšk.) yra antras. V.Strolia su 3 taškais atsidūrė 76-oje pozicijoje tarp 79-ių klasifikuotų sportininkų.