Po laimingosios Danijos – grybšniai Lietuvoje: Rūta Meilutytė nėrė į baseiną Anykščiuose

Trečiadienį Anykščiuose prasidėjusiame Lietuvos plaukimo čempionate 25 m baseine dukart Europos čempionė Rūta Meilytė startavo sau netradicinėje - 50 m peteliške - rungtyje. Atrankos varžybose ji užėmė antrąją vietą.

Rūta Meilutytė<br>M.Patašiaus nuotr.

2017-12-20 12:44, atnaujinta 2017-12-20 13:06

Greičiausia atrankos varžybose buvo Diana Jaruševičiūtė - 27,37 sek. R. Meilutytės rezultatas - 27,50 sek. Trečia liko Dominyka Rapšytė (28,85 sek.

Šios rungties Lietuvos rekordas nuo 2014 metų priklauso R. Meilutytei (26,62 sek.).

D. Jaruševičiūtė užfiksavo geriausią laiką ir plaukdama 100 m laisvuoju stiliumi (56,63 sek.).

Intriguojanti kova laukia vyrų 100 m plaukimo krūtine rungties finale. Atrankoje nugalėjo Andrius Šidlauskas (1 min. 2,01 sek.), bet jo pagrindinis varžovas Giedrius Titenis atsiliko tik 0,29 sek. Trečias liko Marius Mikalauskas (1.03,00).

Du medalius prieš keletą dienų Europos čempionate Danijoje iškovojęs Danas Rapšys nesunkiai nugalėjo 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje - 1 min. 53,07 sek.