„Geležinis vilkas“ mače po atviru dangumi palaužė „Rokiškį“

"Rokiškio" klubas

Feb 11, 2018, 6:12 PM

Atkaklios rungtynės sužaistos Lietuvos ledo ritulio čempionate sekmadienį Rokiškyje, kur po atviru dangumi vietos „Rokiškis“ 3:4 (0:2, 1:1, 2:1) nusileido Vilniaus „Geležiniam vilkui“ ir dar labiau sumažino galimybes pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos.

Rokiškėnai iki reguliariojo sezono pabaigos dar turi atsargoje penkias rungtynes – trimis daugiau nei laipteliu aukščiau žengiantis Vilniaus „Geležinis vilkas“, tačiau tarpusavyje komandos susitiks po savaitės, o kitos dvikovos „Rokiškiui“ bus nelengvos – dvi su „Energija“ ir po kartą su „Kaunas Hockey“ bei Klaipėdos „Baltija“.

Dvikovoje su „Geležiniu vilku“ po atviru dangumi rokiškėnai patyrė skaudų durį rungtynių pradžioje, kai mažumoje Edvinas Boroška (05:45) pelnė pirmąjį įvartį, o besibaigiant kėliniui ir dar kartą baudė ledo šeimininkus (19:16).

Antrojo kėlinio pradžioje Arnas Misiukas (21:19) padidino vilniečių pranašumą iki trijų įvarčių ir tik tuomet „Rokiškis“ susizgribo. Dominykas Deksnys (29:41) daugumoje sušvelnino skirtumą, o Saulius Limontas (43:19) trečiajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki minimumo.

„Geležinis vilkas“ dar kartą išnaudojo greitį ir mažumoje pelnė antrąjį įvartį, kai dublį įteisino A.Misiukas (54:01).

Rokiškėnai daugumoje (58:08) po Kasparo Falko įvarčio sušvelnino skirtumą iki 3:4, tačiau išlyginti rezultato nepavyko.

Beje, „Rokiškis“ į varžovų vartus metė 41 kartą, kai „Geležinis vilkas“ atsakė 38 metimais.

Kitas čempionato rungtynes žais vėl „Rokiškio“ ledo ritulininkai, kurie ateinantį šeštadienį 14 valandą priims „Baltiją“ o sekmadienį 13 valandą – „Geležinį vilką“.