Į Pjongčango ledo ritulio turnyro ketvirtfinalį žengė Kanada ir Švedija

Pjongčango žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro trečiojo turo rungtynėse A grupėje sekmadienį čempionės titulą ginanti Kanados rinktinė 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) nugalėjo Pietų Korėjos ekipą.

Kanadiečiai pateko į ketvirtfinalį.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Feb 18, 2018, 5:48 PM, atnaujinta Feb 18, 2018, 8:47 PM

Kanadiečiams įvarčius pelnė Christianas Thomas (8 min.), Ericas O'Dellas (35), Maximas Lapierre'as (44) ir Gilbertas Brule'as (59).

Kanados rinktinė, kaip geriausia antrąją vietą užėmusi rinktinė, iškart pateko į ketvirtfinalį.

C grupės lyderių akistatoje olimpinė vicečempionė Švedija 3:1 (1:0, 0:1, 2:0) įveikė Sočio olimpinių žaidynių bronzos medalių laimėtoją Suomiją ir taip pat pelnė tiesioginį bilietą į ketvirtfinalį.

Po grupių etapo vietas ketvirtfinalyje taip pat užsitikrino Čekijos ir Olimpinių atletų iš Rusijos ekipos.

Aštuntfinalyje šveicarai žais su vokiečiais, suomiai - su Pietų Korėja, slovėnai - su norvegais, o Slovakija - su JAV.