Biatlonininkė N. Kočergina tapo Lietuvos slidinėjimo čempione

Ignalinoje sekmadienį pasibaigusio atvirojo Lietuvos slidinėjimo čempionato moterų 10 km lenktynėse laisvuoju stiliumi nugalėjo iš Pjongčango olimpinių žaidynių sugrįžusi biatlonininkė Natalija Kočergina.

N.Kočergina<br>V.Dranginio nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 25, 2018, 9:22 PM

32-ejų metų olimpietė finišavo per 25 min. 52,3 sek.

Antrąją vietą užėmė baltarusė Ina Lukonina (+33,1 sek.), trečiąją – kita baltarusė Varvara Kuznečiuk (+1.54,9).

Ketvirta finišavo Vitalija Kutkauskaitė (+5.51,0), šešta – Martyna Biliūnaitė (+7.17,4). Iš viso startavo 12 slidininkių.

Vyrų 15 km lenktynėse laisvuoju stiliumi nugalėjo taip pat biatlonininkas Karolis Dobrovskis – 33 min. 6,6 sek.

Sidabro medalis atiteko Stepanui Terentjevui (+9,2 sek.), bronzos – Deividui Kliševičiui (+17,6 sek.).

Lenktynėse dalyvavo 25 sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos.