Biatlonininkas V. Strolia pasaulio taurės varžybose Norvegijoje – toli nuo lyderių

Norvegijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės aštuntojo etapo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 56-ąją vietą. Nugalėjo du kartus šaudykloje suklydęs prancūzas Martinas Fourkace'as. Iš trečiosios pozicijos startavęs Prancūzijos biatlonininkas finišavo per 31 min. 31,6 sek.

Vytautas Strolia.<br> LBF nuotr.

Mar 17, 2018, 6:18 PM, atnaujinta Mar 17, 2018, 6:24 PM

Antrąją vietą užėmė vieną baudos ratą užsidirbęs italas Lukas Hoferis (+18,1 sek.). Iš antrosios pozicijos startavęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe šaudykloje suklydo net keturis kartus ir finišavo trečias (+32,5 sek.).

Sprinto lenktynių nugalėtojas kitas norvegas Henrikas L'Abee-Lundas užėmė penktąją vietą (+45,7 sek.; 3 baudos ratai).

Keturis baudos ratus turėjęs įveikti 25-erių metų V.Strolia nugalėtojui pralaimėjo 5 min. 57,7 sek. Lietuvis sprinto lenktynėse buvo 47-as.

Lenktynėse dalyvavo 59-yni biatlonininkai. Jie startavo pagal sprinto lenktynių rezultatus.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje po 19 lenktynių pirmauja 996 taškus turintis M.Fourcade'as. Antrąją vietą užima J.T.Boe (947 tšk.), trečiąją – rusas Antonas Šipulinas (627 tšk.). 3 taškus turintis V.Strolia tarp 96-ių klasifikuotų sportininkų yra 94-as.