Pasaulio sporto savaitė: teniso lyderių nesėkmės, F-1 sezono startas ir žiemos pabaiga

Svarbiausi savaitės įvykiai

R.Federeris patyrė nesėkmę Majamyje.<br> AP nuotr.

Mar 26, 2018, 2:42 PM

Kovo 24 d. Pirmoji pasaulio teniso raketė šveicaras Rogeris Federeris Majamio atvirojo čempionato antrajame rate pralaimėjo australui Thanasiui Kokkinakiui 6:3, 3:6, 6:7. Po mačo R.Federeris paskelbė, kad praleis visą grunto sezoną ir nedalyvaus Prancūzijos atvirajame čempionate. Moterų turnyro trečiajame rate pirmoji pasaulio raketė Simona Halep pralaimėjo lenkei Agnieszkai Radwanskai 6:3, 2:6, 3:6.

Kovo 25 d. Melburne įvyko „Formulės-1“ pasaulio čempionato pirmasis etapas. Jo nugalėtoju tapo vokietis Sebastianas Vettelis („Ferrari“). Čempiono vardą ginantis britas Lewisas Hamiltonas („Mercedes“) užėmė antrąją vietą, trečias finišavo suomis Kimi Raikkonenas („Ferrari“).

Kovo 25 d. Nort Bėjuje (Kanada) pasaulio moterų akmenslydžio čempionato finale Kanada nugalėjo Švediją 7:6. Bronzos medalius laimėjo Rusija. Kanadietės čempionėmis tapo 17-ąjį kartą per 40 turnyrų.

Kovo 25 d. Dviračių lenktynių Gentas – Vevelgemas nugalėtoju trečią kartą tapo slovakas Peteris Saganas („Bora-Hansgrohe“).

Kovo 25 d. 98-ųjų „Volta a Catalunya“ daugiadienių dviračių lenktynių nugalėtoju trečią kartą tapo nugalėtojo vardą apgynęs ispanas Alejandro Valverde („Movistar“). Jis pakilo į pirmąją vietą UCI pasaulio turo bendrojoje įskaitoje. Antrąją vietą užima slovakas Peteris Saganas („Bora-Hansgrohe“).

Kovo 25 d. Milane baigėsi pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas. Aukso medalius iškovojo kanadietė Kaetlyn Osmond (moterys), amerikietis Nathanas Chenas (vyrai), vokiečiai Aliona Savčenko ir Bruno Massot (poros) bei prancūzai Gabriella Papadakis ir Guillaume‘as Cizeronas (ledo šokiai).

Kovo 25 d. Baigėsi šuolių su slidėmis pasaulio taurės sezonas. Bendrojoje įskaitoje pirmąją vietą užėmė lenkas Kamilis Stochas (antrą kartą), antrąją – vokietis Richardas Freitagas, trečiąją – norvegas Danielis Andre Tande. Tautų taurę iškovojo Norvegija.

Kovo 25 d. Baigėsi biatlono pasaulio taurės sezonas. Bendrojoje įskaitoje pirmąją vietą užėmė prancūzas Martinas Fourcade‘as (septintą kartą iš eilės) ir suomė Kaisa Makarainen (trečią kartą), antrąją – norvegas Johannesas Thingnesas Bo ir slovakė Anastasija Kuzmina, trečiąją – rusas Antonas Šipulinas ir baltarusė Darija Domračava.