Plaukikas Giedrius Titenis Norvegijoje iškovojo du aukso medalius

Sekmadienį Bergene (Norvegija) pasibaigusiose plaukimo varžybose „Bergen Swim Festival 2018“ lietuvis Giedrius Titenis iškovojo du aukso ir vieną sidabro medalius.

Giedrius Titenis.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

Apr 15, 2018, 8:17 PM, atnaujinta Apr 15, 2018, 8:18 PM

Pirmą varžybų dieną G.Titenis triumfavo plaukdamas 100 metrų krūtine. Finale jis finišą pasiekė per 59,86 sek. ir pagerino šių varžybų rekordą. Antrąją vietą užėmė švedas Erikas Perssonas (1.01,02).

Aukso medalį G.Titenis pelnė ir 50 metrų plaukimo krūtine varžybose. Finale jis finišavo per 27,49 sek. Antras liko norvegas Jorgenas Brathenas (29,42 sek.). Atrankos varžybose G.Titenis (27,38 sek.) pasiekė naują varžybų rekordą.

200 metrų plaukimo krūtine rungtyje G.Titenis tenkinosi sidabro medaliu. Jo laikas finale – 2 min 10,65 sek. Čempionu tapo E.Perssonas (2.09,21).