Paaiškėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionai

Marijampolėje vyko atviras Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo maratono čempionatas, kuriame dalyviai varžėsi ilgų distancijų nuotoliuose.

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas.<br>S.Bagdonavičiaus nuotr.

Apr 22, 2018, 10:15 AM, atnaujinta Apr 22, 2018, 10:16 AM

Vyrų vienviečių baidarių 10 km distancijoje nugalėjo Lukas Šakalys. Panevėžio sporto gimnazijos atstovas finišavo per 43 min. 22,273 sek.

Antrąją vietą užėmė rusas Andrejus Andrejevas (+2,929 sek.), trečiąją – Vidas Kupčinskas (+1.32,295).

Vienviečių kanojų varžybose nugalėjo Mindaugas Talačka – 49 min. 49,721 sek.

Moterų vienviečių baidarių 5 km varžybose greičiausia buvo rusė Marija Stepanova – 24 min. 37,015 sek. Antra finišavo Žymantė Prakapavičiūtė (+5.13,011).

Jaunių vaikinų baidarių varžybose 5 km nuotolyje triumfavo Deividas Liukpetris (21 min. 31,581 sek.), o tarp merginų nugalėjo Ala Grigorjeva (26 min. 2,399 sek.).

Jaunių vaikinų kanojų grupėje (5 km distancija) pirmas finišavo Dominykas Pažėra (24 min. 17,513 sek.).