Bėgikė Modesta Justė Morauskaitė laimėjo varžybas Ispanijoje

Šeštadienį prasidėjo šių metų Ispanijos klubų lengvosios atletikos čempionatas. Valensijoje rungtyniavo dvi Lietuvos lengvaatletės, atstovaujančios aukščiausio diviziono „Valencia Esports“ klubui.

Modesta Justė Morauskaitė laimėjo varžybas Ispanijoje.<br> Facebook nuotr.

2018-04-29 08:45, atnaujinta 2018-04-29 08:46

Modesta Justė Morauskaitė laimėjo 200 metrų bėgimą. Jos rezultatas (23,93 sek.) geresnis už asmeninį rekordą, bet vėjo greitis viršijo leistiną (2,4 m/sek.). Ji taip pat padėjo klubo komandai užimti pirmąją vietą estafetėje 4×100 m (46,74 sek.).

Diana Zagainova trišuolyje buvo antra (13 m 60 cm).

Seniausiose JAV (rengiamos nuo 1895 m.) „Penn Relays“ varžybose Filadelfijoje Ieva Zarankaitė užėmė trečiąją vietą disko metime (53 m 18 cm) ir penktąją rutulio stūmime (15 m 92 cm).

„Lewis Twilight“ varžybose Romeovillyje Eglė Staišiūnaitė bėgo 1500 metrų ir užėmė šeštąją vietą (5.12,32).

„Metikų dienos“ varžybose Aizkrauklėje (Latvija) šią savaitę rungtyniavo jaunučiai ir vaikai. Rokiškio metikai iškovojo vieną pirmąją, tris antrąsias ir keturias trečiąsias vietas. Nugalėtoja jaunučių grupėje tapo Paulina Stuglytė, numetusi diską 33 m 35 cm.