Rūta Meilutytė mėgstamoje distancijoje liko be Europos apdovanojimo

Lietuvos plaukimo žvaigždė Rūta Meilutytė Europos plaukimo čempinate nelaimėjo antrojo savo medalio. Ketvirtadienį Glazge vykstančiame Europos vandens sporto čempionate 21-erių R.Meilutytė savo mėgstamoje 50 metrų krūtine distancijoje liko ketvirta, nusileidusi trims varžovėms ir, žinoma, jau trečiąjį aukso medalį laimėjusiai rusei Julijai Jefimovai. Lietuvės laikas 30,46 sek. Rusijos plaukikės laikas yra 29,81 sek.

Rūta Meilutytė.<br>AFP/Reuters/Sputnik/Scanpix nuotr.
Rūta Meilutytė.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Rūta Meilutytė.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

2018-08-09 19:01, atnaujinta 2018-08-09 22:45

Nors lietuvė gerai pradėjo plaukimą, tačiau po to varžovės plaukė galingiau ir aplenkė mūsų atstovę. Antrąją vietą iškovojo britė Imogen Clark, parodžiusi laiką 30,34 sek., o trečiają - italė Arianna Castiglioni. Jos laikas 30,41 sek.

Lietuvė 50 metrų krūtine pirmame pusfinalyje buvo greičiausia, parodžiusi laiką 30.38 sek. ir bendru trečiuoju rezultatu patekusi trečiadienį į finalą.

2012 metų olimpinę čempionę šiame nuotolyje buvo aplenkusi kitame pusfinalio plaukime plaukusi rusė Julija Jefimova. Jos rezultatas buvo net 29.66 sek. Geriau už lietuvę vakar plaukė ir britė Imogen Clark, kuri 50 metrų įveikė per 30.04 sek. Rusijos atstovė J.Jefimova šiame Europos čempionate jau buvo iškovojusi du aukso medalius ir dabar pridėjo ir trečiąjį. Be to ji turi sidabrą misšrios estafetės plaukime.

Atrankoje R. Meilutytė (30,73 sek.) buvo penkta.

R. Meilutytei vis dar priklauso šios rungties Europos rekordas (29,48 sek.).

Lietuvos plaukikė šiame Europos čempionate jau iškovojo sidabro medalį plaukdama 100 m krūtine Toje distancijoje auksą laimėjo ta pati J.Jefimova.