Evaldas Šiškevičius dviratininkų lenktynėse Prancūzijoje finišavo 16-as

Prancūzijoje vykusių 51-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Tour du Limousin“ (UCI I kategorija) paskutiniame, ketvirtajame, etape Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence KTM“) po finišo sprinto užėmė 16-ą vietą.

Evaldas Šiškevičius šį sezoną startavo jau 11-oje lenktynių.<br> T.Gaubio nuotr.

ldsf.lt ir lrytas.lt inf.

Aug 19, 2018, 3:21 PM, atnaujinta Aug 19, 2018, 3:24 PM

Nugalėjo prancūzas Lorrenzo Manzinas („Vital Concept“). Jis 162,6 km nuvažiavo per 3 val. 50 min. 45 sek. (vid. greitis – 42,28 km/val.). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-54 vietas užėmusiems dviratininkams.

Varžybų nugalėtoju tapo prancūzas Nicolas Edet („Cofidis, Solutions Credits“), o E.Šiškevičiaus komandos draugas prancūzas Romainas Combaud (+19 sek.) užėmė septintąją vietą.

Iš 133-ijų startavusių dviratininkų klasifikuoti 107-yni.

E.Šiškevičius šį sezoną dalyvavo jau 11-oje daugiadienių lenktynių. Jis šiemet į 20-uką „įvažiavo“ 18-ą kartų.