Kanojininkas H. Žustautas iškopė į pasaulio čempionato finalą

Portugalijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vienviečių kanojų 200 metrų pirmajame atrankos plaukime šeštadienį lietuvis Henrikas Žustautas finišavo antras ir pelnė tiesioginį kelialapį į finalą.

Henrikas Žustautas pateko į pasaulio čempionato finalą.<br>M.Stankevičiaus nuotr.

Aug 25, 2018, 8:12 PM, atnaujinta Aug 25, 2018, 8:14 PM

Mūsų šalies atstovas nuotolį įveikė per 42,373 sek. ir 0,037 sek. nusileido baltarusiui Arciomui Kozyriui (42,336 sek.).

Artūras Seja laimėjo vienviečių baidarių 200 metrų antrąjį atrankos plaukimą ir pateko į pusfinalį. Lietuvis finišavo per 36,003 sek.

Keturviečių baidarių 500 metrų trečiajame atrankos plaukime Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, Mindaugas ir Simonas Maldoniai (1.25,598) buvo treti ir irkluos pusfinalyje.

Pusfinalyje kovos ir dvivietę kanoją irkluojantys Osvaldas Murza ir Jevgenijus Kuračionokas. Jie 500 metrų distancijos antrajame atrankos plaukime finišavo penkti (1.53,332).