Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionais tapo B. Virbalytė-Dimšienė ir A. Mastianica

Druskininkai šeštadienį priėmė tradicinių tarptautinių sportinio ėjimo varžybų dalyvius iš Lietuvos, Lenkijos, Baltarusijos ir Kazachstano. Kartu vyko Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatas.

Brigita Virbalytė-Dimšienė tapo Lietuvos čempione.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Sep 8, 2018, 2:44 PM, atnaujinta Sep 8, 2018, 2:45 PM

Moterų grupėje 10 km pirmoji baigė Brigita Virbalytė-Dimšienė (43 min. 2 sek.). Antra finišavo Živilė Vaiciukevičiūtė (44.32), trečiąją vietą tarptautinėse varžybose užėmė kazachė Diana Aidosova (47.26), o penkta finišavusi Austėja Kavaliauskaitė (50.44) iškovojo Lietuvos čempionato bronzos medalį.

Tarp vyrų pirmąsias dvi vietas užėmė baltarusiai Aliaksandras Liachovičius (40.51) ir Dzmitrijus Dziubinas (41.25). Lietuvos čempionu tapo trečias finišavęs Arturas Mastianica (41.29). Lietuvos čempionato sidabrą laimėjo Tadas Šuškevičius (42.12), bronzą – Darius Jazepčikas (45.41).