Penkiakovininkas D. Vaivada Europos jaunimo čempionate – aštuntas

Lenkijoje vykstančio Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato vaikinų varžybose šeštadienį Lietuvos atstovas Dovydas Vaivada užėmė aštuntąją vietą.

Dovydas Vaivada užėmė aštuntąją vietą.<br> UIPM nuotr.

2018-09-22 22:41

Lietuvos sportininkas surinko 1381 tašką. Mūsiškis buvo ketvirtas fechtavime (16 pergalių; 239 tšk.), pirmas – plaukime (1.59,49; 312 tšk.), 19-as – jojime (262 tšk.) ir 17-as – bėgimo ir šaudymo rungtyje (568 tšk.).

Čempionu tapo lenkas Lukaszas Gutkowskis (1437 tšk.). Sidabro medalis atiteko ukrainiečiui Vladislavui Ridvanskiui (1435 tšk.), bronzos – baltarusiui Artiomui Jevstignejevui (1420 tšk.).

Aivaras Kazlas (1070 tšk.) liko 24-as, o Gytis Gudlevičius (948 tšk.) – paskutinis, 26-as.