Lietuvos šokėjai N. Raščius ir V. Paulauskaitė – pasaulio čempionato Ispanijoje finalininkai

Ispanijos Bilbao mieste vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto“-VSC) pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą.

Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė užėmė šeštąją vietą.<br> Asmen. archyv. nuotr.

Oct 14, 2018, 6:00 PM, atnaujinta Oct 14, 2018, 6:06 PM

Grupės čempionais tapo rusai Jaroslavas Kiseliovas ir Sofia Filipčiuk, sidabro medalius laimėjo Danila Boriskinas ir Jelizaveta Uljanova iš Rusijos, o trečiąją vietą užėmė Latvijos atstovai Aleksis Visockis ir Kerija Keita Ziemele.

Finale taip pat varžėsi poros iš Rumunijos ir Moldovos. Čempionate dalyvavo 70 porų.

REPORTERIS: prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą dėl R. Žemaitaičio