Čiuožėjai A. Reed ir S. Ambrulevičius varžybose Vengrijoje po trumposios programos – antri

Budapešte (Vengrija) vykstančių Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) dailiojo čiuožimo varžybų „Halloween Cup“ ledo šokių trumpojoje programoje Lietuvos atstovai Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius užėmė antrąją vietą.

Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius Vengrijoje užėmė antrąją vietą. <br>Irene Villalon Photography/Facebook nuotr.

Oct 20, 2018, 12:14 PM, atnaujinta Oct 20, 2018, 12:17 PM

Lietuvio ir amerikietės duetas pagerino pasaulio čempionate pasiektą rezultatą ir surinko 61,80 tšk. Tai – geriausias šios poros rezultatas.

Po trumposios programos pirmauja vengrai Anna Janovskaja ir Adamas Lukacsas (64,17 tšk.).

Primename, jog po puikaus pasirodymo 2018 metų pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate Milane (Italija) kovo mėnesį, vėliau JAV A.Reed buvo atlikta peties operacija. Čiuožėja dar praėjusių metų gruodį patyrė labai rimtą traumą ir gydytojai griežtai uždraudė dalyvauti artėjančiuose Europos ir pasaulio čempionatuose.

Pora praleido Europos čempionatą, tačiau stipraus charakterio ir didelės valios dėka ne tik startavo planetos pirmenybėse, bet ir pateko į finalą. Praėjus pusei metų, sportininkė ypatingai greitai atliko reabilitaciją ir su savo partneriu S.Ambruleivičiumi puikiai tęsia savo karjerą.