Biatlonininkė N. Kočergina pasaulio taurės varžybose Vokietijoje buvo 72-a

Vokietijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės ketvirtojo etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynes ketvirtadienį Lietuvos atstovė Natalja Kočergina užėmė 72-ąją vietą.

N.Kočergina buvo 72-a.<br> V.Dranginio nuotr.

Jan 10, 2019, 7:04 PM

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi italė Lisa Vittozzi - 22 min. 34,6 sek. Antrąją vietą užėmė prancūzė Anais Chevalier (+5,3 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją - švedė Hanna Oeberg (+15 sek.; 0).

33-ejų metų N. Kočergina, kuriai teko įveikti du baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 38,5 sek. 22-ejų metų Gabrielė Leščinskaitė nestartavo.

Lenktynėse dalyvavo 100 biatlonininkių.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po devynerių lenktynių pirmauja italė Dorothea Wierer (398 tšk.). Antrąją vietą užima
slovakė Paulina Fialkova (365 tšk.), trečiąją - L. Vittozzi (336 tšk.). Iš viso klasifikuotos 78 sportininkės.