Biatlonininkas V. Strolia pasaulio taurės varžybose Vokietijoje užėmė 48-ąją vietą

Vokietijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės ketvirtojo etapo vyrų 10 km sprinto lenktynes penktadienį Lietuvos atstovas Vytautas Strolia užėmė 48-ąją vietą ir gavo teisę startuoti persekiojimo lenktynėse.

Vytautas Strolia varžybose Vokietijoje užėmė 48-ąją vietą.<br> A.Ivanovo nuotr.

Jan 11, 2019, 6:17 PM, atnaujinta Jan 11, 2019, 6:19 PM

Nugalėjo be klaidų šaudęs rusas Aleksandras Loginovas – 25 min. 50,9 sek. Antrąją vietą užėmė norvegas Johannesas Thingnesas Boe (+25,2 sek.; 1 baudos ratas), trečiąją – švedas Sebastianas Samuelssonas (36,8 sek.; 0).

Du baudos ratus turėjęs įveikti 26-erių metų V.Strolia nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 47,2 sek.

20-metis Linas Banys (+4.15,6; 3) užėmė 87-ąją vietą, o 28-erių metų Tomas Kaukėnas nestartavo.

Lenktynėse dalyvavo 105 biatlonininkai.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po devynerių lenktynių pirmauja J.T.Boe (482 tšk.), antrąją vietą užima A.Loginovas (372 tšk.), trečiąją – prancūzas Martinas Fourcade'as (299 tšk.).

16 taškų turinti Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis tarp 76-ių klasifikuotų sportininkų yra 60-as.