N. Kočergina pasaulio biatlono taurės varžybose aplenkė vos 11 varžovių

Vokietijoje vykstančio pasaulio biatlono taurės penktojo etapo moterų 7,5 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Natalja Kočergina pranoko 11 varžovių ir užėmė 92-ąją vietą.

N.Kočergina <br>V.Dranginio nuotr.

Jan 17, 2019, 8:28 PM

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina – 19 min. 15,1 sek. Antrąją vietą užėmė italė Lisa Vittozzi (+11,5 sek.; 0 baudos ratų), švedė Hanna Oeberg (+29,1 sek.; 0).

Tris baudos ratus turėjusi įveikti 33-ejų metų N. Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 23,3 sek.

22-ejų metų lietuvė Gabrielė Leščinskaitė lenktynės nestartavo.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 11 lenktynių pirmauja italė Dorothea Wierer (476 tšk.), antrąją vietą užima L. Vittozzi (450 tšk.), trečiąją – slovakė Paulina Fialkova (401 tšk.). Iš viso klasifikuotos 84 sportininkės.

„Nauja diena“: ar jau aiškūs „Eurovizijos“ favoritai?