Lietuvos sporto savaitė. Atsigavę krepšinio klubai, D. Rapšio pergalės ir Dakaro ralio finišas

Svarbiausi savaitės įvykiai

Danas Rapšys vėl blizgėjo baseine.<br>D.Umbraso nuotr.

Jan 21, 2019, 2:47 PM

Sausio 14 d. Laurynas Grigelis teniso turnyro Koblence pirmajame rate pralaimėjo rusui Pavelui Kotovui 6:7, 3:6.

Sausio 15 d. Klaipėdos „Neptūnas“ krepšinio Čempionų lygos rungtynėse svečiuose nugalėjo Strasbūro SIG 90:80. „Neptūnas“ laimėjo 5 iš 11 rungtynių ir grupėje užima šeštąją vietą.

Sausio 16 d. Panevėžio „Lietkabelis“ krepšinio Čempionų lygos rungtynėse namie nugalėjo Bambergo „Brose“ 84:67. „Lietkabelis“ laimėjo 4 iš 11 rungtynių ir grupėje užima penktąją vietą. Europos taurės turnyre Vilniaus „Rytas“ namie pralaimėjo Berlyno ALBA 86:94 (po pratęsimo). „Rytas“ laimėjo 1 iš 3 rungtynių ir grupėje dalijasi trečiąją vietą.

Sausio 17 d. Limoje baigėsi 41-asis Dakaro ralis. Automobilių įskaitoje Benediktas Vanagas užėmė 11-ąją vietą, Vaidotas Žala – 12-ąją, Antanas Juknevičius – 36-ąją. Motociklų įskaitoje Arūnas Gelažininkas užėmė 24-ąją vietą,

Sausio 18 d. Rūpoldinge (Bavarija, Vokietija) biatlono pasaulio taurės vyrų estafetės lenktynėse Lietuvos rinktinė užėmė 24-ąją vietą tarp 27 komandų. Moterų estafetėje lietuvės nedalyvavo.

Sausio 18 d. Kauno „Žalgiris“ krepšinio Eurolygos rungtynėse namie nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ 82:69 ir nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. „Žalgiris“ laimėjo 8 iš 19 rungtynių ir dalijasi devintąją vietą.

Sausio 19 d. Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) baigėsi pirmasis etapas. Komandoms sužaidus po 28 rungtynes pirmauja Marijampolės „Sūduva“ (23 pergalės), Šakių „Vytis“ (21), „Telšiai“, Joniškio Delikatesas“ ir Palangos „Kuršiai“ (po 17).

Sausio 19 d. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Vilniaus „Rytas“ namie pralaimėjo Panevėžio „Lietkabeliui“ 75:96. Po 19 turų pirmauja Kauno „Žalgiris“ (17 pergalių), Klaipėdos „Neptūnas“ (15), „Rytas“ (14), „Lietkabelis“ (11) ir Pasvalio „Pieno Žvaigždės“ (10).

Sausio 19 d. Lietuvos vaikinų (iki 20 m.) ledo ritulio rinktinė Taline pasaulio čempionato antrosios A pakopos turnyre užėmė antrąją vietą. Lietuviai nugalėjo Didžiąją Britaniją, Ispaniją ir Korėją, bet pralaimėjo Estijai ir Rumunijai (abiem po pratęsimo). Pirmąją vietą užėmė ir vienintelį kelialapį į aukštesnę pakopą iškovojo Estija.

Sausio 20 d. Kembridže (Naujoji Zelandija) dviračių treko pasaulio taurės etape Lietuvos sportininkai tarp prizininkų nepateko, tačiau Olivija Baleišytė liko antrojoje vietoje daugiakovės rungties bendrojoje įskaitoje. Iki pasaulio taurės varžybų pabaigos liko vienas etapas (jis vyks sausio 25-27 d. Hongkonge).

Sausio 20-21 d. Antverpene plaukimo Flandrijos taurės turnyre Danas Rapšys laimėjo trijų rungčių (200 m ir 400 m laisvuoju stiliumi bei 200 m nugara) varžybas. Jis taip pat užėmė antrąją vietą plaukdamas 100 m laisvuoju stiliumi. Andrius Šidlauskas užėmė trečiąją vietą plaukdamas 100 m krūtine.

REPORTERIS: prasidėjo išankstinis balsavimas