Biatlonininkas M. Fominas Europos jaunimo čempionate – 31-as

Trečiadienį Norvegijoje prasidėjusio atvirojo Europos jaunimo biatlono čempionato vaikinų 15 km asmeninėse lenktynėse Lietuvos atstovas Maksimas Fominas užėmė 31-ąją vietą.

M.Fominas Europos jaunimo čempionate liko 31-as.<br>Asmeninio archyvo nuotr.

Mar 6, 2019, 4:49 PM, atnaujinta Mar 6, 2019, 4:51 PM

Čempionu tapo 21-erių metų vokietis Timas Grotianas. Be klaidų šaudęs vokietis finišavo per 40 min. 33,4 sek. Antrąją vietą užėmė norvegas Vebjoernas Soerumas (+23,4 sek., 1 netaiklus šūvis), trečiąją – Alexas Cisaras (+54,2 sek.; 0).

18-metis M.Fominas šaudykloje suklydo tris sykius ir nugalėtojui pralaimėjo 4 min. 59,9 sek.

Aštuonis kartus prašovęs 20-metis Linas Banys (+8.20,9) liko 76-as tarp 113 dalyvių.

Merginų 12,5 km lenktynėse 17-metė Lietuvos atstovė Sara Urumova nefinišavo, o 19-etė Ana Jesipionok nestartavo.

Nugalėtoja tapo prancūzė Camille Bened (0 netaiklių šūvių) – 40 min. 9,2 sek.