Olimpiniam čempionui metami kaltinimai – su armėnų mafija pasipelnė iš pralaimėtų kovų

Rio de Žaneiro olimpiados teniso dvejetų varžybų olimpinis čempionas ispanas Marcas Lopezas įtariamas „pardavęs kelis „Challenge“ serijos mačus“, tikina ispanų žiniasklaida. Apie galimą lažybų susitarimą policijai papasakojo M.Lopezo dvejetų varžybų partneris Marcas Fornellas Mestresas.

M.Lopezas ir R.Nadalis poroje tapo Rio de Žaneiro olimpiados teniso dvejetų varžybų čempionais<br> Scanpix.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Mar 14, 2019, 5:56 PM

Pastarasis tenisininkas buvo suimtas praėjusių metų rudenį kaip įtariamasis, kuris subūrė nusikalstamą grupuotę.

Teigiama, kad M.Fornellas Mestresas kartu su M.Lopezu susitarė su armėnų mafija užsidirbti iš teniso varžybų ir statymų.

Neva, šis ispanų tenisininkų dvejetas 2008 metais specialiai pralaimėjo dvejas iš eilės „Challenge“ serijos akistatas Italijoje ir Ispanijoje.

Vieną dvikovą – čekui Dušanui Karoliui ir austrui Danieliui Kolereriui. Pastarasis 2011 metais buvo visam gyvenimui diskvalifikuotas dėl korupcijos tenise.

Per savo karjerą 4,3 mln. JAV dolerių žaisdamas tenisą susižėręs M.Lopezas iš pralaimėtų dvikovų galėjo pasipelnyti 50 tūkst. JAV dolerių.

Policija pranešė, kad M.Fornellas Mestresas įvardijo dar kelias pavardes žaidėjų, kurie pasipelnė iš lažybų susitarę pralaimėdami dvikovas.

36-erių M.Lopezas per savo karjerą yra laimėjęs 14 „Challenge“ turnyrų, iš kurių vieną – 2009-siais poroje su Rafaeliu Nadaliu.

2012 metais jis su tautiečiu Marcelu Granollersu pirmą kartą iškovojo ATP serijos pagrindinį prizą, po ketverių metų – su Feliciano Lopezu triumfavo „Rolland Garros“ turnyre, o jau su R.Nadaliu poroje Rio de Žaneiro olimpiadoje laimėjo dvejetų olimpinį auksą.

2013 metais M.Lopezas buvo pasiekęs trečiąją vietą pasaulio tenisininkų reitinge, o praėjusiais metais šventė pergalę turnyre Barselonoje bei 2017-siais „US Open“ varžybose pasiekė finalą.